Plastics Innovations In Medical Devices już w grudniu 2017

URUCHOM WYOBRAŹNIĘ!

Polimery wykorzystywane są w różnych gałęziach medycyny, takich jak medycyna estetyczna, stomatologia, chirurgia, ortopedia, kardiologia, okulistyka i wiele innych. Badania nad syntezą oraz modyfikacjami już istniejących materiałów skutkują tym, że z roku na rok wypuszczane są na rynek coraz to nowsze produkty o lepszych właściwościach.

Obecnie materiały polimerowe są powszechnie wykorzystywane w procesie leczenia. Zastosowanie materiałów polimerowych pomogło przyspieszyć oraz ułatwić proces leczenia, a także poprawić komfort pacjentów. Nie udało się jeszcze poznać wszystkich możliwych zastosowań polimerów. Naukowcy pokładają duże nadzieje w tym, iż w najbliższych latach materiały polimerowe zrewolucjonizują przemysł medyczny, ponieważ współczesna medycyna nie jest w stanie obejść się bez polimerów. Często jedynym ograniczeniem, jeśli chodzi o użycie tych materiałów, jest po prostu wyobraźnia projektantów.

„Uruchom swoją wyobraźnię” dołącz do dyskusji nad zmianami w obrębie rynku, technologii i innowacji w przetwórstwie polimerów na rzecz medycyny. Zapraszamy na kolejna konferencję organizowaną przez wydawcę miesięcznika Plastics Review.

Konferencja Plastics Innovations In Medical Devices
Termin i miejsce spotkania: 07.12.2017 (czwartek),
Warszawa, Sound Garden Hotel.

Zróbmy bilans tego co już wiemy, a czego jeszcze musimy się poduczyć, co już stosujemy, a co przed nami, podzielmy się swoimi doświadczeniami tam, gdzie jesteśmy silni i popytajmy tych, którzy mogą nam w tym zakresie coś podpowiedzieć tam, gdzie świat poszedł dalej. Skorzystamy na tym wszyscy.

Do udziału w konferencji zapraszamy przetwórców polimerów związanych z branżą medyczną, dostawców surowców, maszyn oraz odbiorców gotowych wyrobów.

Zainteresowanych współpracą biznesową prosimy o kontakt.

Dyrektor Merytoryczny Konferencji

"Plastics Innovations In Medical Devices"

prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray

Instytut Polimerów,
Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 22 658 33 33